
Programma op maat
Arrangementen
Voor groepen biedt museum ’t Kiekhuus verschillende arrangementen aan. Bij uitstek geschikt voor familiedagen, verenigingen, kinderfeestjes of personeelsuitjes. In overleg stellen wij voor u een programma op maat samen.
Bijvoorbeeld een rondleiding door het museum en als afsluiting koffie en thee drinken met cake of oranjekoek van bakkerij Vliegendehond.
Of als groep de Kiekkwiz doen, waarbij de groep in kleinere groepjes wordt verdeeld en zelf door het museum gaat. En onderweg de vragen van de kwiz oplossen, waardoor men het museum met andere ogen bekijkt.
Kinderen kunnen bij voorbeeld verkleed in Ot en Sien stijl leuke activiteiten in het museum doen.
Voorzieningen
Groepsruimte
Voor groepen heeft het museum een sfeervolle ruimte. De ruimte is geschikt voor groepen van maximaal 30 personen.
Toegankelijkheid
Museum ’t Kiekhuis is toegankelijk voor rollators en rolstoelen, wel graag tijdens het reserveren even melden. Het museum heeft geen invalidentoilet. Hulphonden zijn toegestaan.
Gratis parkeren
Aan beide zijden van de Grindweg parkeert men gratis, waarbij de auto’s ook buiten de parkeervakken mogen.
Vraag naar de mogelijkheden, via het contactformulier of 0561-615111 |
